Uwagi krytyczne

Regulamin i ogłoszenia administratorów

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Uwagi krytyczne i pochwały

Postautor: Iwo_H » 18 lut 2009, 15:30

W tym temacie może wyrażać swoje uwagi, opinie i sugestie na temat forum oraz pracy moderatorów.
Iwo_H
Moderator

Wyznanie: KEA

Re: Uwagi krytyczne i pochwały

Postautor: staroluteranin » 22 kwie 2009, 17:45

Wszystko pięknie, wszystko fajnie, tylko czemu avatary nie działają?
Nasze sumienia są w tej sprawie czyste, ponieważ wiedząc, że nasze Wyznanie jest prawdziwe, nabożne i katolickie, nie musimy godzić się na okrucieństwa tych, którzy prześladują tę naukę.
staroluteranin
Zablokowany

Wyznanie: Ewangelicko-Luterańskie (staroluterańskie) / KE-A

Postautor: Elżbieta » 22 kwie 2009, 23:43

Nic nie rozumiem, wpisałam się do tematu, porozmawiajmy o byle czym, i gdzie jest mój wpis ?
Elżbieta

Postautor: Piotr_H » 23 kwie 2009, 00:11

staroluteranin pisze:Wszystko pięknie, wszystko fajnie, tylko czemu avatary nie działają?

Uważamy, że w forum tego typu nie są one potrzebne.
Piotr_H

Wyznanie: ewangelik

Postautor: Iwo_H » 23 kwie 2009, 09:14

Elżbieta pisze:Nic nie rozumiem, wpisałam się do tematu, porozmawiajmy o byle czym, i gdzie jest mój wpis ?

Pani Elżbieto, proszę zawsze sprawdzić po kliknięciu "wyślij" czy post został zapisany. Program czasem płata figla i nie zapisuje nowej wiad. od razu. Mam nadzieję, że Piotrowi uda się to poprawić.
Iwo_H
Moderator

Postautor: Elżbieta » 23 kwie 2009, 09:48

Pani Iwono, sądzę, że to nie wina forum a tylko ja jestem takim asem. Właśnie dlatego forma poprzedniego forum najbardziej mi odpowiadała, bo była prosta jak drut. Serdecznie pozdrawiam
Elżbieta

Postautor: Roman » 23 kwie 2009, 20:28

Cieszę się ,że forum wróciło w nowej postaci.Jak zwykle do nowego trzeba się przyzwyczaić....co niniejszym czynię.Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Pozdrawiam Roman
Roman

Wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Postautor: Elżbieta » 23 kwie 2009, 21:53

mam pytanie :czy temat "proszę o modlitwę" musi być ściśle kontrolowany ? Czy może lepiej go odblokować ? Sądzę , że jeżeli ktoś prosi o modlitwę, to potrzebuje tego jak najszybciej i chyba należy to do spraw bardzo pilnych.
Serdecznie pozdrawiam
Elżbieta

Postautor: przemek » 23 kwie 2009, 21:56

Hmm, dopisuję się do zapytania Elżbiety, zwlaszcza że sam się zdziwiłem, kiedy moje dzisiejsze podziękowania za modlitwy poszły najpierw do moderacji...

Akurat w tym dziale raczej nie bedzie wielu kontrowersyjnych wpisów, tak mi się przynajmniej wydaje.

Pozdrawiam - P
Pozdrawiam - Przemek
przemek

Postautor: Iwo_H » 23 kwie 2009, 22:36

Zauważcie proszę, że aby pisać w tematach kategorii Duszpasterstwo nie trzeba się rejestrować. Obawiam się, że jeśli jakikolwiek temat nie będzie ściśle moderowany, to w sytuacjach konfliktowych (a takie co jakiś czas zdarzają się na forum) będzie wykorzystywany do tego, aby bezkarnie bluzgać. Chcemy tego uniknąć. Mam nadzieję, że uda nam się ustalić dyżury tak, aby forum mogło być moderowane regularnie, tak, że nie trzeba będzie czekać kilka godzin na zatwierdzenie swojej wiadomości.
Iwo_H
Moderator

Następna

Wróć do Wszystko o DEFRAGMENTACJI