Uwagi krytyczne

Regulamin i ogłoszenia administratorów

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Re: Uwagi krytyczne i pochwały

Postautor: Żiżka » 18 sie 2011, 18:34

Tak, moderatorzy niech siedzą 24h/dobę albo niech leci cały syf jaki komu do głowy przyjdzie wypisywać. A może chcesz zostać takim moderatorem?

Uważam, że się mylisz. Forma moderacji na defragmentacji jest delikatnie mówiąc przesadzona. Poziom agresji na luterańskich forach jest bardzo mały czego przykładem mogą być konkurencyjni luteranieforum.org czy forum.konfesyjni.pl. Daleko im do poziomu jaki występuje na katolickich czy ewangelicznych stronach dyskusyjnych. Pomimo tego nawet tam nie stosuje się czegoś takiego jak tutaj.
Chętnie piszę się na moderatora pod warunkiem, że przyjmie ona powszechnie przyjętą w internecie formę.
Żiżka

Wyznanie: ewangelicko-augsburskie

Postautor: Kleopatra » 08 mar 2012, 14:13

W związku z zaistniałą sytuacją skasowania tematu Parada równości i nie zgadzając się na praktyki moderatorów uprzejmie proszę o usunięcie mojego konta na Defragmentacji.
Kleopatra

Postautor: Anja01 » 08 mar 2012, 17:20

A jakież to praktyki stosują moderatorzy i wobec kogo?
Anja01

Wyznanie: E-A od 29.05.11.

Postautor: Iwo_H » 16 mar 2012, 12:40

Odblokowałam temat dotyczący usunięcia "Parady wolności" i przeniosłam tam posty z tego tematu. Proszę aby tam umieszczać ewentualne wpisy które byłyby kontynuacją dyskusji.
Iwo_H
Moderator

Wyznanie: KEA

Postautor: Anja01 » 30 sie 2013, 21:37

Pisze tu, żeby nie dodawać kolejnego tematu.
Od kilku dni gdy klikam na 'czat DFE' wyświetla mi się informacja, że dana strona nie istnieje. Czy to ja mam jakiś problem u siebie, czy może czat został zamknięty?
Anja01

Wyznanie: E-A od 29.05.11.

Postautor: tristan » 29 lis 2013, 00:54

Użytkownik Wiosenka31 spamuje PW reklamami jakiegoś elfiego forum...
tristan

Uwagi krytyczne

Postautor: Lenovo » 23 sie 2015, 19:03

Co to za forum, gdzie posty są lustrowane przez moderatorów, a każdy kolejny zanim zostanie wysłany, jest określony czasem między jednym a drugim? Czy tym forum zarzadzają dzieci? A może ono jest stworzone dla dzieci? Jestem zdegustowany. Może zaproszę na poważne forum.Chciałbym zaprosić Cię na forum o tematyce biblijnej!

Stworzono na nim warunki, które sprzyjają rozważaniu Pisma Świętego w
przyjemnej, pokojowej atmosferze. Tematyka zagadnień biblijnych jest bardzo bogata. Ciągle pojawiają się nowe wątki. Z pewnością więc znajdziesz u nas swoje miejsce i interesujące Cię tematy.

Dodam też, że na naszym forum są przedstawiciele różnych religii. Nie jest ważne do jakiego wyznania należysz oraz w co wierzysz. Chcemy wspólnie rozważać zagadnienia biblijne ku pożytkowi nas wszystkich.

Zachęcam do zapoznania się z tematami i argumentacją biblijną poszczególnych wątków.

Zapraszam również do rejestracji i wypowiadania się.

Pozdrawiam!

Adres forum:

http://poznajpismo.j.pl
Lenovo

Wyznanie: W.B

Re: Luteranie z Bytomia

Postautor: Iwo_H » 24 sie 2015, 09:40

Do Lenovo

Czy przed zarejestrowaniem się na naszym forum przeczytał Pan jego regulamin? Przypuszczam, że nie, bo w przeciwnym razie nie pisałby Pan takich postów.

Chciałam się tez odnieść do regulaminu forum, które Pan tutaj zareklamował. Na forum polecanym przez Pana zabrania się:

"1. Obrażania, pomawiania, obrzucania obelżywymi epitetami lub poniżania godności osobistej z powodu wyznawanych poglądów czy wierzeń."
oraz
"8. Zamieszczania linków do innych for oraz rozsyłania spamu."

Dlaczego robi Pan na naszym forum to, czego reklamowane przez Pan forum zabrania?
Iwo_H
Moderator

Postautor: Lenovo » 24 sie 2015, 09:55

Napisałem dlaczego zamieszczam ten link. Jest niepoważne ograniczanie i cenzurowanie każdego posta. W taki sposób nie sposób prowadzić rzeczowych dyskusji. Jeszcze jedno........Czy kogoś obraziłem?
Lenovo

Wyznanie: W.B

Postautor: Iwo_H » 24 sie 2015, 10:46

Lenovo pisze:Napisałem dlaczego zamieszczam ten link.
Czyli jeśli na polecanym przez Pana forum coś mi się nie spodoba, to też będę mogła zamieścić link do Defragmentacji? Jestem gotowa sumiennie to uzasadnić.

Lenovo pisze: Jeszcze jedno........Czy kogoś obraziłem?
Naprawdę Pan tego nie widzi?

Lenovo pisze:Czy tym forum zarzadzają dzieci? A może ono jest stworzone dla dzieci?
Obraził Pan nie tylko twórców i moderatorów ale liczną rzeszę zadowolonych użytkowników. Jeśli chce Pan korzystać z tego forum, to proszę stosować się do regulaminu.
Iwo_H
Moderator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o DEFRAGMENTACJI