Samota... Samotny - wpisy archiwalne

Moderatorzy: Iwo_H, Kolejarz, Roman F., J.J.S

Samotna... Samotny...

Postautor: Janusz » 13 sie 2008, 09:40

Kawaler ewangelik 32 lata,szczupły,wys.182 z województwa śląskiego ,poznam pannę w stosownym wieku !!! e-mail - grzesiek1494@interia.eu

----------
Janusz
Janusz

Samotna... Samotny...

Postautor: Pawel » 21 sie 2008, 19:14

Cześć mam 28 latek szukam tej jedynej może właśnie to Ty jeśli masz odwagę to napisz GG 7035922 pozdrawiam cały Śląsk
  • komunikator: 7035922
----------
Pawełek
Pawel

Samotna... Samotny...

Postautor: Maciej » 24 sie 2008, 15:23

Cześć! Jurz trzydziestka mi dawno stuknęla i bardzo czuję się samotny. Zawsze chciałem by moja dziewczyna była ewangeliczką. Może znajdzie się właśnie teraz taka dziewczyna która czuje się samotna....?
----------
Maciej
Maciej

Samotna... Samotny...

Postautor: Andrzej » 24 sie 2008, 22:37

Cześć.Jestem ewangelikiem ze śląska cieszyńskiego. Mam 30lat, Chciałbym poznać miłą i wesołą dziewczynę bez nałogów, która zmieni moje nastawienie do życia. Pozdrawiam wszystkich
Andrzej

Samotna... Samotny...

Postautor: Promyczek » 25 sie 2008, 15:04

Cześć Jestem 37 letnią ewangeliczką ze Śląska .Szukam wierzącego ewangelika. który podobnie jak ja czuje się samotny i szuka swojej bratniej duszy
Promyczek

Samotna... Samotny...

Postautor: samotna » 22 wrz 2008, 19:26

Cześć mam 21 lat, jestem ewangeliczką mieszkającą nie daleko Cieszyna... chciałabym poznać ewangelika dla którego wiara, miłość, szacunek dla drugiej osoby byłyby najważniejsze... jestem po 2 kompletnie nie udanych związkach i zastanawiam się czy kotś jest w stanie pokochac mnie taka jaką jestem...Proszę o pisanie na e-maila ale tylko tych którzy poważnie myślą o związku:)... pozdrawiam
samotna

Samotna... Samotny...

Postautor: Agnes » 25 wrz 2008, 10:37

Cześć mam na imię Agnieszka mieszkam w Pabianicach koło Łodzi mam 26 lat chciałabym poznać chlopaka, który naprawdę kocha Boga wierzy w Niego przyjmuje do siebie naukę Jezusa i stara się według niej żyć. Wierzyć tzn. ufać Mu i powierzyć Mu swoje troski.
Jestem Chrześcijanką należe do Jezusa chodze do kościoła baptystów w łodzi. Bóg jset ze mną każdego dnia konsultuje sie z Nim przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji.
Dla mnie najważniejsza jest relacja z Bogiem bo mozna do kościoła chodzic i Biblię czytać a Boga nie znac.
Chciałabym poznać fajego szczerego chlopaka z kim można o wszystkim porozmawiac i który poważnie myśli o życiu, kto szanuje drugą osobę...Pozdrawiam
Agnes

Samotna... Samotny...

Postautor: kermis » 13 paź 2008, 21:48

Cześć wszystkim!
Jiedy stuknie już trzydziestka latka lecą coraz szybciej...
Każdy ma jakieś swoje marzenie jednym się one spełniają drugim nie. Ja mam marzenie by poznać jakąś sympatyczną ewangeliczkę...Hmm ale czy dasz mi szansę?
Pozdrawiam Gorąco Pa!
----------
kermis
kermis

Samotna... Samotny...

Postautor: AREK » 19 paź 2008, 14:06

CZEŚĆ. :)
NA POCZĄTEK POWIEM TAK. WPISAŁEM SIĘ NA TO FORUM PONEWAZ MAM JEDNO WIELKIE MARZENIE. CHCIAŁBYM POZNAĆ MIŁĄ, SYMPATYCZNĄ, RELIGIJNĄ DZIEWCZYNĘ WYZNANIA EWANGELICKO AUGZBURSKIEGO. WYGLĄD MA MNIEJSZE ZNACZENIE. Z BIELSKA BIAŁEJ I CIESZYNA LUB OKOLIC.
JA MAM 25 LAT, MIESZKAM W JASIENICY (PARAFIA W JAWORZU). JESTEM MIŁYM, SZCZERYM, UCZCIWYM I SYMPATYCZNYM FACETEM. LUBIĘ ŚPIEWAĆ I ŚPIEWAM W ZESPOLE PARAFIALNYM, LUBIĘ SPORT, FOTOGRAFIĘ, DŁUGIE SPACERY I KOLACJE PRZY ŚWIECACH. MAM ROMANTYCZNE USPOSOBIENIE. JESTEM PRACOWITYM FACETEM.

NUMER TELEFONU CHĘTNIE PODAM PÓZNIEJ WYBRANEJ DZIEWCZYNIE.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH :)

----------
AREK
AREK

Samotna... Samotny...

Postautor: Vici » 24 paź 2008, 20:37

Cześc
Jestem ewangelikiem ze śląska cieszyńskiego. Mam już 30 na karku
(ale ten czas leci) lecz energii do życia jeszcze mi nie brakuje.
Życie daje nam różne niespodzianki,lecz spotkac fajną ewangeliczkę jest jakoś ciężko!Więc , jeśli jest dziewczyna która chciała bu poznac człowieka który optymistycznie patrzy na przyszłośc , to zapraszam!
vidivici@onet.eu

----------
Vici
Vici

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum "Samotna... Samotny..."